Zayıf Akım Sistemleri

İşeltmenizde veya yaşam alanınızda elektriğe en yaygın şekilde ihtiyaç duyacağınız elektrik sistemleri zayıf akım sistemleri dir.

Bu sistemeler adından da anlaşılabileceği gibi çok düşük oranda elektrik akımına ihtiyaç duymaktadır. Ancak sistem içerisinde zayıf akım sistemleri en çok elemana sahip olan yapılardır. Yangın kontrol, alarmlar, güvenlik kameraları ve benzeri cihazlar bu sistem içerisinde kullanılmaktadır.

Vegatechenergy olarak zayıf akım sistemleri ni kurarken tecrübeli ve teknolojiyi yakından takip eden ekibimizi ile ihtiyacınıza en uygun cihazları kullanmanızı, bu cihazların doğru yerlerde konumlandırılmasını ve kablo bağlantılarını en temiz şekilde yaparak kesintisiz ve çok uzun süreli sağlıklı bir şekilde çözüm almanızı sağlıyoruz.

VEGATECHENERGY ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ KURULUMUNDA NELER YAPMAKTADIR

Zayıf akım sistemi planlamasının yapılması ihtiyacın en doğru şekilde tespit edilmesiyle başlar. Kullanım kolaylığı, hızlı müdahale, maliyet ve uzun süre dayanım zayıf akım sistemlerinin kurulumunda en öncelikli gözetilmesi gereken hedeflerdir. Bunlar doğrultusunda zayıf akım sistemlerindeki cihazların yerleşimi ve adedi belirlenmiş olur.

Vegatechenergy olarak kullanımı yoğun olan bu sistemin yapılandırılmasında birçok marka alternatifi ile ihtiyaca en optimum çözümü üretecek şekilde çalışmaktayız. Zayıf akım sistemileri ni tamamlayacak kablo bağlantıların mimari yapıyı bozmayacak şekilde bağlanmasından cihazlar ile iletişimin en hızlı şekilde gerçekleşmesine kadar birçok fonksiyon düşünülerek işimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kullanım alanlarına göre zayıf akım sistemleri

Zayıf akım sistemlerinde hata kabul etmeyen proje örneklerden birini anlatmak ister isek ; özellikle kamera sisteminin takip edilmesi gereken alanın hiçbir noktasını kaçırmayacak şekilde cihazların doğru yerleştirilmesiyle başlar. Herhangi bir güvenlik ihlalinin gözden kaçırılmaması hayati bir durumdur. Cihazların düzgün çalışması, hatalara karşı hemen müdahale edilebilmesi veya çok kolay bir şekilde müdahale edilmesinin sağlanması ve bu konuda 7/24 teknik destek vermek sistemin kurulumundan sonra devam etmesi gereken bir iş akışıdır. Vegatechenergy olarak elektrik sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirdikten sonra da onların sürekli hayatta kalmasını ilke edindik ve sürekli destek perspektifinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN