Elektrik Taahhüt

Şirketimiz tarafından sunulan proje taahhüt hizmetleri elektrik tesisat ve şebekeleri için teknik satın alma ve uygulama montaj safhalarının tamamını içermektedir. Tesis veya yapı için gerekli tüm teknik malzemelerin satın alınması, malzeme ve ekipmanların sevkiyat ve depolama hizmetleri, malzeme veya ekipmanın sahada yerine montajı ve devreye alınması, ekipmanların testleri, montaj uygulama kontrollük hizmetleri mevcut iş programlarına ve müşteri isteklerine uygun doğrultuda gerçekleştirilir.

Elektrik taahhütte en önemli kısım yapılan projenin elektrik dışındaki uygulamaları ile koordinasyon içerisinde çalışılabilmesidir.

Projenin keşfinin yapılarak bir zaman çizelgesi içerisinde elektrik sistemlerinin A dan Z ye kurulması ve gerekli resmi izinlerin alınarak durumun takip edilmesi işidir kısaca Elektrik Taahhüt.

Çizilen proje üzerinden gerekli malzeme listelerinin oluşturulması veya kontrol edilmesi ile elektrik sistemlerini taşıyacak yapılardan ve bunları birleştirecek elemanlara kadar birçok işin hesaba katılarak maliyet oluşturulması ve bunun bir zaman planına konulması gerekmektedir.