Vega Çağ İle Tanışın

 • 0

  Proje Tamamlandı

 • 0K

  Şirket Müşterisi

 • 0

  Profesesyonel Çalışan

 • 0+

  Şirket Ödülleri

9.7

Müşteri Puanı

Vegatech

ELEKTRİKTE VEGA ÇAĞ

Vegatechenergy elektrik sistemleri kurulumunda, sürekli en son teknolojileri kullanarak ve servis ekipleriyle 7/24 iş üreterek sizi yeni bir çağa taşıyor.

Vegatechenergy fabrika, marina, konut, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza ve benzeri yapılardaki tüm elektrik ve zayıf akım sistemleri ihtiyaçlarınıza yeni nesil çözümler sunarak ve sunduğu çözümlerde sürekli en son teknolojileri uygulayarak, sistem projeleri çizimi ve sahada uygulamasını gerçekleştiren Elektrik ve Network Sistemleri Kurulumu firmasıdır.

Performansta Mükemmellik

Vegatechenergy LCWaikiki, Halk GYO, Sca Yıldız Fabrikaları, Golf Gıda Tesisleri, Ülker Shop Mağazaları, Opet Fuchs, Apple Store ve Marinturk Marinaları gibi projelerinin yıllardır elektrik sistem kurulumları, işletme sonrası bakım ve arıza teknik hizmetleri, taahhüt çalışmaları ve teknolojik yatırımların uygulanması alanlarında hizmet vermiş üstün deneyimli teknik ekiplere sahiptir. Vegatechgenergy elektrik taahhüt, mühendislik, teknik servis ve network altyapı kablolama alanlarında çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

 

Bizimle Tanışın

Hakkımızda

Tecrübeli teknik ve saha kadrosu ile teknolojik gelişmeye, yönetmelik ve standartlara uygun çözümler üretmektedir.

Vegatech Energy & Mühendislik
Elektrik Sistemleri Kurulumu

17yıllık deneyim

Müşteri Odaklı

Vegatechenergy Elektrik Taahhüt işlerinde doğru bütçeleme ile şartnamelere ve standartlara uygun, güvenilir çözümler üretmeyi vazgeçilmez önceliği saymıştır. Hayata geçirdiği projelerde uygun bütçelemeye, kaliteye ve yüksek standartlara önem vermektedir.
Elektrik arızalarına, periyodik bakım ihtiyaçlarına ve tesis teknik yönetim taleplerine mobil teknik servis ekipleri ile 7/24 cevap vermek

SERTİFİKALARIMIZ