ALT YAPI ve KABLOLAMA HİZMETLERİ

Vegatechenergy elektrik sistemleri kurulumunda ana ihtiyaçlarından biri olan bilgi teknolojilerinin hattını oluşturan data alt yapı kurulumundan bu hat üzerinde kullanılacak tüm cihazların sağlanması ile yazılım kurulumlarını network ve yazılım hizmetleri kapsamında gerçekleştirmektedir.

VEGATECHENERGY NETWORK YAZILIM SİSTEMLERİ KURULUMUNDA NELER YAPMAKTADIR

Vegatechenergy mühendislik yetenekleri ile proje kapsamında en etkili cihaz seçimlerini yaparak kablolama yapısını belirler ve sahada uygulamasını gerçekleştirerek network yazılım sistemin testlerini yapar.

Yeni nesil mühendislik hizmetleri kapsamında yeni teknolojileri de yakından takip ederek işlerinizi hızlandıracak çözümler sunar.

NETWORK SİSTEMLERİ ve YAZILIM HİZMETLERİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bilgi sistemleri işletmelerin uçtan uca çalışmaları kontrol edebilmesi, denetleyebilmesi ve raporlayabilmesi için kurulması gerekli olan yapılardır. Vegatechenergy olarak yeni teknolojileri yakından takip ederek iş ortaklarımız ile, üretkenliğin artması, verimliliğin yükselmesi ve maliyetlerin düşmesi için doğru çözümleri üretmeye çalışmaktayız.

Data alt yapı kablolamalarını, sunucu sistemleri kurulumlarını ve bilgisayar teminini gerçekleştirmenin yanında işletmenizin güvenliğini sağlayacak yazılımların kurulması, veri depolama sistemlerinin hazırlanması ve iş paylaşımlarınızı gerçekleştirecek programların yüklenmesine kadar uçtan uca hizmet vermektedir.

VEGATECHENERGY FARKLI NE SUNMAKTADIR

Elektrik enerjisinin kullanımı düzenleyecek panolar, panolardan elektriğin cihazlara ve makinelere ulaşmasına sağlayacak elektrik kabloları ve yönlendiriciler, güvenlik sistemleri, aydınlatmalar, makineler, bilgisayarlar, prizler, dolaplar ve benzeri elektriğe ihtiyaç duyan tüm yapılar elektrik sistemleri içerisindedir.

  • Vegatechenergy Elektrik sistemleri kurulumu projelendirirken işletmenin veya yaşam alanın gelecekte de oluşabilecek ihtiyaçlarını da hesaplayarak planlanmakta ve projenin tesliminden itibaren çalışmaları sürekli takip etmektedir.
  • Vegatechenergy proje mühendislik disiplini ile kurulumlarını gerçekleştirdiği elektrik sistemlerinin yapılarını senelerce kontrolü altında tutmaktadır.
  • Vegatechenergy elektrik sistemleri kurulumunda yüksek mühendislik deneyimi ile doğru çözüm ortakları ile çalışarak projelerin daha uzun süreçli çözüm üretmesini sağlamaktadır.
  • Vegatechenergy elektrik sistemlerinin daha etkili kontrolünüz altında olabilmesini sağlayacak teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek projelerinde kullanımınıza sunmaktadır.

Data Alt Yapı Sistemleri kurulumları bilgi sistemlerinin ihtiyacı olan iletişim hattının projelendirilmesi ve sahada uygulanmasıdır.

Vegatechenergy network test yetkinliği ile kurduğu Data Alt Yapılarının kontrolünü de gerçekleştirerek uygulamayı tamamlamaktadır.

Vegatechenergy, kurulacak bilgi hatlarının ihtiyaçlarını teknolojiyi sürekli yakından takip ederek ve bu konuda personelini sürekli eğitim almasını sağlayarak kolaylıkla ortaya çıkartabilmektedir.

Data Alt Yapıları yatırımlarınızda bilgi akışını düzenleyecek en önemli iletişim kanalıdır.

HP-Dell-IBM
Server, Storage ve Back-Up Ürünleri,
Masaüstü Bilgisayar ve Monitörler

Data kablo çekimi,
Performans ve metraj raporları,
Sistem Odası kurulumları,