Home » VEGA ÇAĞ İLE TANIŞIN

VEGA ÇAĞ İLE TANIŞIN

Home » VEGA ÇAĞ İLE TANIŞIN

VEGA ÇAĞ İLE TANIŞIN

by vegatechenergy

Vegatechenergy fabrika, marina, konut, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza ve benzeri yapılardaki tüm elektrik ve zayıf akım sistemleri ihtiyaçlarınıza yeni nesil çözümler sunarak ve sunduğu çözümlerde sürekli en son teknolojileri uygulayarak, sistem projeleri çizimi ve sahada uygulamasını gerçekleştiren Elektrik ve Network Sistemleri Kurulumu firmasıdır.

Vegatechenergy LCWaikiki, Halk GYO, Sca Yıldız Fabrikaları, Golf Gıda Tesisleri, Ülker Shop Mağazaları, Opet Fuchs, Apple Store ve Marinturk Marinaları gibi projelerinin yıllardır elektrik sistem kurulumları, işletme sonrası bakım ve arıza teknik hizmetleri, taahhüt çalışmaları ve teknolojik yatırımların uygulanması alanlarında hizmet vermiş üstün deneyimli teknik ekiplere sahiptir. Vegatechgenergy elektrik taahhüt, mühendislik, teknik servis ve network altyapı kablolama alanlarında çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Tecrübeli teknik ve saha kadrosu ile teknolojik gelişmeye, yönetmelik ve standartlara uygun çözümler üretmektedir.

Vegatechenergy Elektrik Taahhüt işlerinde doğru bütçeleme ile şartnamelere ve standartlara uygun, güvenilir çözümler üretmeyi vazgeçilmez önceliği saymıştır. Hayata geçirdiği projelerde uygun bütçelemeye, kaliteye ve yüksek standartlara önem vermektedir.
Elektrik arızalarına, periyodik bakım ihtiyaçlarına ve tesis teknik yönetim taleplerine mobil teknik servis ekipleri ile 7/24 cevap vermektedir.

ELEKTRİKTE VEGA ÇAĞ

Vegatechenergy elektrik sistemleri kurulumunda, sürekli en son teknolojileri kullanarak ve servis ekipleriyle 7/24 iş üreterek sizi yeni bir çağa taşıyor.

LC WAIKIKI MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

BEKS DEPO
KIRAÇ DEPO
TUTKUNLAR DEPO
REDÜKTÖR DEPO
ESENYURT LOJİSTİK MERKEZ
GENEL MÜDÜRLÜK

EMİRKAN GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ

ANKARA MAĞAZASI
ÇAMLICA MAĞAZASI
ÇERKEŞ MAĞAZASI
PENDİK MAĞAZASI
STARCITY MAĞAZASI
TOPKAPI MAĞAZASI

BETA MARİNA LİMAN YAT VE ÇEKEK İŞL.A.Ş.

İSTANBUL CİTY PORT MARİNA
VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ
GÖCEK VILLAGE PORT
GÖCEK EXCLUSIVE PORT

GOLF GIDA PAZARLAMA VE DAĞITIM LTD.ŞTİ.

GOLF DONDURMA FABRİKASI

SERTİFİKALARIMIZ

ISO_9001_SERTIFIKA_423x598

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SERTİFİKASI

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SERTİFİKASI

OHSAS 18001:2005 ELEKTRİK TAAHHÜT ve SERVİS HİZMETLERİ SERTİFİKASI

Elektrik sistemleri üretilen elektrik enerjisinin işletmeye veya yaşam alanına geldikten sonra trafo vasıtası ile kullanıma kazandırılması ile başlar ve kullanım ihtiyacına göre yönlendirilmesi ile devam eder.

Vegatechenergy yıllardır yüzlerce proje deneyimine sahip mobil ekipleri ile elektrik sistemlerinizde 7/24 bakım, onarım ve anlık müdahale işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bina elektroniği kavramı bina içi iletişim sistemleri ve güvenlik sistemleriyle bunların entegrasyonunu sağlayan otomasyon sistemlerinden oluşur.

NETWORK DATA SİSTEMLERİ KURULUMU GELİŞTİRİLMESİ PROJELENDİRİLMESİ

Data alt yapı sistemleri kurulumu ve bilgisayar sistemlerinin çalışır duruma getirilmesi hizmetidir.

Orta gerilim şebekeleri 1000 volt (l kV) ile 35 000 volt (35 kV) gerilimler arasındaki şebekelerdir. Bu şebekeler yüksek ve çok yüksek gerilim şebekeleri ile alçak gerilim şebekelerinin birbirine bağlanması işleminde kullanılır.