Home » İLETİŞİM

İLETİŞİM

Home » İLETİŞİM

İLETİŞİM

by vegatechenergy
Reception

T +90 (0216) 340 83 42

E info@vegatechenergy.com

Yönetim Merkezi

Necip Fazıl Mah. Kemerdere Camii Sok. No:8 D:9 Ümraniye İstanbul

Adınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Mesajınız

Sık sorulan sorular

Vegatechenergy’nin şirket oluşumu ile ilgili merak edilebilecek bazı sorulara buradan ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Elektrik taahhüt, mühendislik hizmetleri ve elektrik sistemleri kurulum taleplerinizi ile ilgili hemen çözüm üretebiliriz.

Elektrik sistemleri kurulumunda hangi tür yapılarda deneyimlisiniz?

Vegatechenergy fabrika, marina, konut, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza ve benzeri yapılardaki tüm elektrik ve zayıf akım sistemleri kurulumu üzerine deneyim sahibidir.

Vegatechenergy nasıl bir ekibe sahiptir?

Vegatechenergy LCWaikiki, Halk GYO, Sca Yıldız Fabrikaları, Golf Gıda Tesisleri, Ülker Shop Mağazaları, Opet Fuchs, Apple Store ve Marinturk Marinaları gibi projelerinin yıllardır elektrik sistem kurulumları, işletme sonrası bakım ve arıza teknik hizmetleri, taahhüt çalışmaları ve teknolojik yatırımların uygulanması alanlarında hizmet vermiş üstün deneyimli teknik ekiplere sahiptir.

Vegatechenergy'nin en önemli şirket ilkesi nedir?

Vegatechenergy Elektrik Taahhüt işlerinde doğru bütçeleme ile şartnamelere ve standartlara uygun, güvenilir çözümler üretmeyi vazgeçilmez önceliği saymıştır. Hayata geçirdiği projelerde uygun bütçelemeye, kaliteye ve yüksek standartlara önem vermektedir.