Home » ELEKTRİK SERVİSLERİ

ELEKTRİK SERVİSLERİ

Home » ELEKTRİK SERVİSLERİ

ELEKTRİK SERVİSLERİ

by vegatechenergy

ELEKTRİKTE VEGA ÇAĞ

Vegatechenergy elektrik sistemleri kurulumunda, sürekli en son teknolojileri kullanarak ve servis ekipleriyle 7/24 iş üreterek sizi yeni bir çağa taşıyor.

Üretilen elektriğin voltajı düşürülerek ev ve iş yerlerinde kullanıma sunulduğu hatta ve bu hat üzerinde kurulacak tüm elektrik sistemlerine alçak gerilim elektrik sistemleri denilmektedir.

Detaylı bilgi için

Vegatechenergy yıllardır yüzlerce proje deneyimine sahip mobil ekipleri ile elektrik sistemlerinizde 7/24 bakım, onarım ve anlık müdahale işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak yerinde yapılacak incelemeler ile işletmenizin elektrik sistemleri hakkında detaylı raporlamasını sunmaktadır.

Detaylı bilgi için

Yapılarda, zil, telefon, anten, yangın ihbar düzeni gibi haberleşme aygıtlarını işletmekte yararlanılan akım türüdür. Çağırma ve bildirim tesisleri; zayıf akım tesisleri olarak da adlandırılır.

Detaylı bilgi için

NETWORK DATA SİSTEMLERİ KURULUMU GELİŞTİRİLMESİ PROJELENDİRİLMESİ

Data alt yapı sistemleri kurulumu ve bilgisayar sistemlerinin çalışır duruma getirilmesi hizmetidir.

Detaylı bilgi için

Orta gerilim şebekeleri 1000 volt (l kV) ile 35 000 volt (35 kV) gerilimler arasındaki şebekelerdir. Bu şebekeler yüksek ve çok yüksek gerilim şebekeleri ile alçak gerilim şebekelerinin birbirine bağlanması işleminde kullanılır.

Detaylı bilgi için